4 Feederowe Grand Prix Polski Puchar LORPIO – Wyniki Końcowe

W dniach 30.08 – 01.09.2024 r na Łowisku WYSPA j. Rosnowo Okręg PZW w Koszalinie zorganizował 4 Feederowe Grand Prix Polski Puchar LORPIO. Po rozegraniu dwóch tur zawodów pierwsze miejsce zajął kol. Adam Stefaniak reprezentujący Koło Gubin w Okręgu Zielona Góra. Drugie miejsce zajął kol. Marcin Kostera z Okręgu Mazowieckiego a na trzecim stopniu podium stanął kol. Kamil Kwocz z Bydgoszczy.

Po podliczeniu tych zawodów dokonano również podsumowania całej tegorocznej klasyfikacji Feederowego Grand Prix Polski gdzie pierwsze miejsce zajął kol. Grzegorz Majgier z Opola uzyskując 41 punktów, tuż za nim był kol. Adam Stefaniak z Zielonej Góry uzyskując 44 punkty a na trzecim miejscu zakończył tegoroczną rywalizację kol. Tomasz Płocha również z Zielonej góry z wynikiem 47 punktów.